Szko艂a Podstawowa w Wi艣le Ma艂ej

dobra szko艂a

18 kwietnia 2024

Wy艂onione zosta艂y dzi艣 dwie dru偶yny, kt贸re b臋d膮 reprezentowa艂y powiat pszczy艅ski na szczeblu rejonowym. Turniej odby艂 si臋 podobnie jak wczoraj w hali sportowej MORiS w Pszczynie.

WYNIKI:

Indywidualne

Kat. I

1. Kamil Ku艣

2. Marcelina Godziek

3. Szymon Kozie艂

Kat. II

1. Dawid Palowski 馃弳

2. Maria Wro艅ska 馃弳

3. Mateusz Czembor 馃弳

Dru偶ynowe

Kat. I

1. Szko艂a Podstawowa im. J贸zefa Pi艂sudskiego w Warszowicach

2. Szko艂a Podstawowa w Wi艣le Ma艂ej 馃弳

3. Szko艂a Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobi贸rze

Kat. II

1. Szko艂a Podstawowa w Wi艣le Ma艂ej 馃弳

2. Szko艂a Podstawowa im. Alojzego P艂aweckiego w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w 艁膮ce

3. Szko艂a Podstawowa im. Jana Brzechwy w Kobi贸rze

To oznacza, 偶e nasi uczniowie z klasy 6: Marysia, Mateusz oraz Dawid ju偶 9 maja w Ustroniu wezm膮 udzia艂 w Rejonowym Turnieju Bezpiecze艅stwa w Ruchu Drogowym i tym samym b臋d膮 reprezentowali nasz powiat w kategorii II. Gratulacje!

Wielkie brawa tak偶e dla zawodnik贸w kat. I, czyli Zosi, Zuzi, Marcina i Wojtka za zaj臋cie drugiego miejsca.

馃毑Powiatowy Turniej Bezpiecze艅stwa w Ruchu Drogowym za nami

W Szkole Podstawowej w Wi艣le Ma艂ej Inspektorem Ochrony Danych jest Pan Wojciech Kie艂kowski.

Pszczy艅ski Zarz膮d Edukacji

Wszelkie przekazane nam dane osobowe s膮 przez nas zbierane i przetwarzane zgodnie z ustawodawstwem o ochronie danych osobowych obowi膮zuj膮cym w Polsce oraz Unii Europejskiej i s膮 zabezpieczone przez dost臋pem os贸b trzecich.

Szko艂a Podstawowa

w Wi艣le Ma艂ej - 2019